Natáčí se sci-fi All You Need Is Kill. V hlavní roli s Tomem Cruisem

Režisér Doug Liman chystá adaptaci japonské sci-fi novely All You Need Is Kill. Hlavní roli obsadí Tom Cruise a naši planetu zase pro jednou obléhají vetřelci. Hlavní hrdina má tu smůlu, že je zabit během prvního dne.

Beatles zpívají All You Need Is Love, bohužel hlavní hrdina potřebuje trochu více než jen lásku. Potřebuje přežít svou vlastní smrt. Při obraně naší matičky Země je první den zabit a z nějakého důvodu se neustále vrací v časové smyčce a znovu a znovu umírá.

Podívejte se také: Trailer filmu Rock of Ages: Tom Cruise bude rockovat v Hollywoodu

Podobně jako Bill Murray ve snímku Na Hromnice o den více nebo Jake Gyllenhaal ve Zdrojovém kódu, až na to, že Tom Cruise má vždy více než osm minut.

Tom Cruise ve své slavné roli filmu MIssion Impossible. Zdroj: distributor filmu

Doug Liman, režisér filmové adaptace, je znám pro díla jako Jumper nebo Agent bez minulosti. Také se produkcí podílel na zbylých dvou dílech Bourneovy trilogie s Mattem Damonem. V novém sci-fi All You Need Is Kill uvidíme také herečku Emily Blunt ze Správců osudu.

Nedostatečným rozpočtem tedy film rozhodně netrpí.

Premiéry bychom se měli dočkat v příštím roce. Konkrétní datum zatím nebylo stanoveno.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Matouš Márai

Narodil se roku 1987, chodil na Střední odbornou školu podnikatelskou PROSPERA v Lázni Bohdaneč, vystudoval Filozofickou fakultu na Univerzitě Pardubice, obor Humanitní studia a nyní studuje na Masarykově univerzitě, Fakultě sociálních studií, obor Mediální studia a žurnalistika. Do redakce Topzine.cz nastoupil v měsíci říjnu 2011 a píše pro rubriku Filmy a seriály.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.