NASA vydala oficiální prohlášení o technologické diskuzi v Evropě

V pátek 24. května 2013 vydala NASA oficiální prohlášení týkající se setkání Michaela Gazarika s představiteli evropských společností. To se uskutečnilo minulý týden.  

FOTO: Michael Gazarik
Pracovník NASA má již dlouholeté zkušenosti. Zdroj: nasa.gov

Gazarik pracuje v NASA jako náměstek správce vesmírných technologií. Jeho úkolem je řídit a dohlížet na kosmické plány a plynulý průběh veškerého dění. Dříve působil jako zástupce vedoucího pracovníka pro oblast kosmonautiky se zaměřením na technické programování. Pracoval také jako hardwarový specialista pro letectví a výzkum, kde pomohl vybudovat mnoho úspěšných projektů. V americké agentuře je Michael Gazarik více než 25 let, během kterých se mimo jiné podílel na průzkumných operacích a misích. Před příchodem do NASA se živil jako projektový manažer.

Američan při cestě Evropou navštívil německou kosmickou agenturu nebo francouzský vesmírný program. „Dozvěděl jsem se mnoho nových informací a prohloubil své znalosti v oblasti technologie. S našimi partnery zřejmě budeme pokračovat ve spolupráci, všechny diskuze mohu označit za produktivní“, dodal.

Původní prohlášení najdete na oficiálních stránkách NASA.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.