Na světě je Transformery inspirovaný hudební nástroj. Autobotí ukulele

FOTO: Autobotí okuleleHudebně založení fanoušci Transformerů by měli zbystřit. Na trhu se totiž objevil hudební instrument, v celé své kráse inspirovaný známými filmovými autoroboty.

FOTO: Autobotí okulele
Tato okulele vás bude neustále okukovat, Zdroj: digitaltrends.com

Možná je namístě tento podivně znějící pojem trochu představit. Ukulele je drnkací nástroj podobný kytaře, který vznikl v 19. století. Pochází z Havaje. Dnes je rozšířený po celém světě a zachoval si ve všech zemích i svůj originální název. Pokud se tedy někdy ocitnete v cizině a daným jazykem nebudete umět ani slovo, ukulele by to mělo jistit.

Michael Bay je Transformer! Jeho filmy jsou jasný důkaz

Každé takové transformeří ukulele je ručně vyrobené z kvalitního tvrdého dřeva, nejčastěji javorového. Má čtyři struny a může být zhotoveno v různých velikostech i tvarech. Tento tradiční nástroj v netradičním kabátku je vyráběn na zakázku a je k dostání za 550 dolarů.

FOTO: autobotí ukulele
Originální hudebník si žádá originální nástroj

Zájemců o toto ukulele je poměrně hodně, na svůj vytoužený nástroj si však budou muset chvíli počkat. Jak dlouho, to záleží na tom, v jakém pořadí jsou umístěni ve zřízené čekací listině. Čekání se však určitě vyplatí a autobotí ukulele se jistě stane zdrojem vizuálního i akustického zážitku.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Markéta Janků
Narodila se v roce 1990, chodila na Střední zdravotnickou školu v Turnově, odkud také pochází. Nyní studuje na Technické univerzitě v Liberci obor Filologie - český jazyk a literatura. Do Topzine.cz - rubriky Filmy a seriály na Fanzine.cz - nastoupila v listopadu 2011.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Na světě je Transformery inspirovaný hudební nástroj. Autobotí ukulele