Miyamoto věští dlouhou budoucnost Wii U, které zaostává za očekáváním

OBR.: Nintendo Wii U
Na WiiU se objevilo několik velkých her a další už se chystají. Zdroj: Oficiální stránky

Nejnovější konzole z řad Nintenda se neprodává podle původních očekávání. Jednoduše není v kurzu. Miyamoto však věří, že Wii U bude mít dlouhou budoucnost.

OBR.: Nintendo Wii U
Wii U zaostává v prodejnosti, přesto se v něm možná skrývá velká budoucnost. Zdroj: Oficiální stránky

Miyamoto okomentoval pomalý prodejní start Wii U v rozhovoru pro New York Times. „Myslím si, že Wii U má před sebou ještě dlouho budoucnost. Opravdu jsme ho viděli jako ideální zařízení, které rodiny budou chtít, aby se mohly připojit na obrazovku v obývacím pokoji a každý se na ně pak díval.“

„Určitě bych v krátkém horizontu chtěl, aby prodejnost zaznamenala trochu více dynamiky. Herní průmysl je nepředvídatelný. Zábava je věcí nestálou. Pokaždé je jiná,“ dodal tvůrce legendárního instalatéra Maria.

Je možné, že uživatelé vidí Wii U jako tuctový produkt, který nabízí úplně to samé jako jiné konzole. Ať mezi ně zařadíme Xbox 360, PS3 nebo předchůdce Wii. Neliší se natolik, aby si pořídili novinku za počáteční prodejní cenu. Zvláště když se s velkým natěšením očekává PS4 nebo Xbox 720.

Jak na tuto skutečnost pohlížíte vy?

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Perlík

Narodil se roku 1991, vystudoval střední školu SPŠ Teplice a momentálně chodí na Bankovní institut Vysoká škola. Pro Gamezine, který patří k portálu Topzine.cz píše od července roku 2012.
Máte na něj dotaz? Kontaktovat ho můžete na emailové adrese: jan.perlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.