Mediální nálož k filmu Hercules. Chystáte se do kina?

FOTO: Herkules - Dwayne Johnson (1) - Paramount Pictures
Kdybyste náhodou neviděli, že mám svaly, nechal jsem si vyrobit aspoň svalovou vestičku. Zdroj: Paramount Pictures

Už brzy ožije na filmových plátnech jedna z nejstarších mytologických postav a ukáže divákům, jak vypadá její život po období vrcholné slávy. Držte si klobouky, Dwayne Johnson přichází coby Hercules.

[imagebrowser id=2120]

Tenhle Hercules se ale nehodlá chvástat tím, co dokázal. Zapomeňte na oslavné snímky všech jeho činů, tentokrát uvidíte odvrácenou stranu antické popularity. Dwayne Johnson se tady v roli známého poloboha potlouká starověkým Řeckem, a pracuje jednoduše pro toho, kdo mu před nosem zacinká váčkem s penězi. Když ale o pomoc požádá samotný král, vypadá to, že Hercules si bude muset obléci kůži z nemejského lva, kterého vlastnoručně zabil, a opět se stát vyvoleným hrdinou.

Pokud už se nedočkavostí třesete na jeden z nejočekávanějších filmů tohoto roku, můžete si zkrátit dlouhou chvíli alespoň mediální náloží ve starořeckém duchu. Snímek Hercules bude mít premiéru už 24. července.

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Vendula Kadlecová
Autorka je redaktorkou . Studuje českou filologii se zaměřením na editorství ve sdělovacích prostředcích v Olomouci. Věnuje se také tvorbě univerzitního časopisu. Mezi její záliby patří řecká mytologie, knihy a kofein.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.