Mediální nálož k filmu Hercules. Chystáte se do kina?

FOTO: Herkules - Dwayne Johnson (1) - Paramount Pictures
Kdybyste náhodou neviděli, že mám svaly, nechal jsem si vyrobit aspoň svalovou vestičku. Zdroj: Paramount Pictures

Už brzy ožije na filmových plátnech jedna z nejstarších mytologických postav a ukáže divákům, jak vypadá její život po období vrcholné slávy. Držte si klobouky, Dwayne Johnson přichází coby Hercules.

Tenhle Hercules se ale nehodlá chvástat tím, co dokázal. Zapomeňte na oslavné snímky všech jeho činů, tentokrát uvidíte odvrácenou stranu antické popularity. Dwayne Johnson se tady v roli známého poloboha potlouká starověkým Řeckem, a pracuje jednoduše pro toho, kdo mu před nosem zacinká váčkem s penězi. Když ale o pomoc požádá samotný král, vypadá to, že Hercules si bude muset obléci kůži z nemejského lva, kterého vlastnoručně zabil, a opět se stát vyvoleným hrdinou.

Pokud už se nedočkavostí třesete na jeden z nejočekávanějších filmů tohoto roku, můžete si zkrátit dlouhou chvíli alespoň mediální náloží ve starořeckém duchu. Snímek Hercules bude mít premiéru už 24. července.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Vendula Kadlecová
Autorka je redaktorkou . Studuje českou filologii se zaměřením na editorství ve sdělovacích prostředcích v Olomouci. Věnuje se také tvorbě univerzitního časopisu. Mezi její záliby patří řecká mytologie, knihy a kofein.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Mediální nálož k filmu Hercules. Chystáte se do kina?