Mediální nálož k filmu 47 Róninů. Neo jako samuraj proti mystickým silám

47-ronin-g-pic10Letošní rok začal premiérou očekávaného fantasy filmu 47 Róninů. Pokud stále nejste rozhodnuti, zdali navštívit kino, tak vám zde nabízíme veškerá oficiální videa a fota, která by mohla změnit váš postoj.

Kai (Keanu Reeves), syn britského námořníka a japonské rolnice, se přidá ke skupině róninů vedenou Oishim (Hiroyuki Sanada). Společně se vydají za odplatou a opětovným získáním ztracené cti. V cestě jim stojí vládce, který zabil jejich panovníka a vyhostil je z rodné země. Cesta nebude jednoduchá. Zlý vládce má na své straně silnou čarodějku, která se nebojí použít veškerou sílu k zastavení róninů.

Reakce kritiků na 47 Róninů jsou rozporuplné. Spíše se ale naklánějí k lepšímu hodnocení. Ve velkých filmových databázích se hodnocení filmu drží okolo hranice 65%, což sice není žádný převratný výkon, ale z kina rozhodně zklamáni neodejdeme. Film se promítá až do konce měsíce.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Uhlík

Narodil jsem se roku 1993. V roce 2012 jsem úspěšně absolvoval Střední průmyslovou školu v Lokti. Nyní studuji na LA Josefa Škvoreckého v Praze. Momentálně si rochním ve fantasy a sci-fi filmech a seriálech a snažím se informovat čtenáře o nejžhavějších novinkách filmového světa.
Facebook: https://www.facebook.com/honza.uhlik
E-mail: Jan.uhlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.