Mediální nálož k 5. sérii The Walking Dead. Pro koho si smrt přijde tentokrát?

FOTO: The Walking dead - koláž

Po více než půlroční odmlce přichází s novou řadou hrůzu nahánějící série The Walking Dead (Živí mrtví). Slyšíte? Kostnaté prstíky obalené zbytky šedé kůže už klepou na televizní obrazovky!

FOTO: The Walking dead - koláž
Mrtvých přibývá a zbývající živí si jdou po krku. Kdo přežije a kdo se přidá na stranu zombie armády? Koláž: Vendula Kadlecová

Člověk by řekl, že poté, co seriál hned na začátku zachvátila epidemie a skoro celý svět se proměnil v chodící mrtvoly, nebude brzy co točit. Ale člověk míní a scénáristi mění, a tak se fanoušci nevzhledných zombie dočkali v pořadí už páté série The Walking Dead. Po dobu sedmiměsíční abstinence jim seriáloví tvůrci posílali první vlaštovky s tím, na co se mohou těšit a pár dní před premiérou internet doslova zahltily videa i nové promo fotky.

Kdo přežije a kdo se stane další obětí epidemie? Komu do hlavy zabodnou nůž nebo sekáček na maso tentokrát? A dá se při tak malém počtu zbývajících lidí věřit vůbec někomu? Odpovědí se zombie příznivci dočkají už 12. října, kdy má premiéru první díl.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Vendula Kadlecová

Autorka je redaktorkou . Studuje českou filologii se zaměřením na editorství ve sdělovacích prostředcích v Olomouci. Věnuje se také tvorbě univerzitního časopisu. Mezi její záliby patří řecká mytologie, knihy a kofein.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.