Máte rádi Warcraft? Pusťte si nový animovaný seriál o Pandarii

warcraft-serialBlizzard se i přes své nynější problémy rozhodl pro vytvoření krátkého šestidílného seriálu, který nám přiblíží historii a důležitost pandarenů. Jak vládce Shaohao dopomůže k pádu královny Azshary?

warcraft-serial
Zdroj: Blizzard.com

Hře World of Warcraft se v poslední době příliš nedaří. Díky poklesu popularity zatím poslední expanze Mists of Pandaria ztratila společnost již několik stovek tisíc předplatitelů hry. Tvůrci dost dobře ví, že samo od sebe se nic nezlepší, a tak vyprodukovali mini seriál, který poukáže na důležitost Pandarenů v Azerothu.

Série krátkých klipů bude zaměřena na jednoho z největších císařů Panadarie Shaohaa, který vládnul v době před deseti tisíci lety. V této části historie Azerothu se poblázněná královna Aszhara rozhodla vpustit démonické sily Sargerase do Azerothu pomocí magické síly Studny osudu. Shaohao skrze svého vodního věštce zjistí, co královna chystá a vydá se na cestu záchrany světa.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Uhlík

Narodil jsem se roku 1993. V roce 2012 jsem úspěšně absolvoval Střední průmyslovou školu v Lokti. Nyní studuji na LA Josefa Škvoreckého v Praze. Momentálně si rochním ve fantasy a sci-fi filmech a seriálech a snažím se informovat čtenáře o nejžhavějších novinkách filmového světa.
Facebook: https://www.facebook.com/honza.uhlik
E-mail: Jan.uhlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.