Mass Effect 3 multiplayer potvrzen. Nerdi se bouří

Po sérii spekulací se studio BioWare konečně vyjádřilo k diskutovanému veřejnému tajemství, že jejich připravovaný hit Mass Effect 3 bude obsahovat multiplayerový mód.

Shepard v multiplayeru nejspíš nebude

Konečně se studio BioWare oficiálně odhodlalo ke zveřejnění několika málo podrobností ohledně módu pro více hráčů v závěrečném díle trilogie Mass Effect. Přítomnost multiplayeru v tomto očekávaném hitu byla už dlouhodobě naznačována, nyní však přichází potvrzení přímo od samotných tvůrců.

RECENZE: RAGE zklamal. Přál si být peckou, ale jde jen o lepší průměr

Hra pro víc hráčů bude mít podobu kooperativního režimu pro čtyři hráče. Nejedná se tedy o kompetetivní variantu, která by se do celkového pojetí herní série absolutně nehodila.

Mírné rozpaky vyvolává fakt, že výsledky z tohoto kooperativního režimu se blíže nespecifikovaným způsobem projeví i v singleplayerové kampani. Ne každý fanoušek Mass Effectu, což je primárně příběhový zážitek, se s tímto faktem smíří. Dají se tudíž očekávat velmi bouřlivé reakce.

 

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Šimon Kolář

Narodil se roku 1990. Chodil na Gymnázium Na Zatlance a v současnosti studuje sociologii na Fakultě sociálních věd v Praze. Pro Topzine.cz píše od roku 2011 do rubriky Hry a technologie.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.