Lost Planet 3 se ukazuje v novém traileru. Peyton to nebude mít lehké

FOTO: Lost Planet 3

Poslední kapitola série Lost Planet bude v následujících týdnech k dostání v obchodech. Podívejte se na oficiální trailer a zkraťte si čekání.

 

Capcom předvedl nový trailer, ve kterém ukázal hlavní postavu Jima Peytona, který narazil na skupinu známou jako Snow Pirates (sněhoví piráti) na planetě E.D.N. III. Bude vytvořeno unikátní pouto.

Pro nedočkavce si Capcom připravil několik předobjednávek se speciálními bonusy. Záleží na zvolení finálního prodejce, od kterého si hru zakoupíte. V nabídce je například edice Pack Freedom Fighter, ve které naleznete pět jedinečných multiplayerových charakterů a dvě výstroje.

Něpřehlédněte: Assassin’s Creed IV: Black Flag má už druhý trailer. Krátký, ale pěkný

Dále balíček Punisher Pack s třemi unikátními zbraněmi a dvěma výstrojemi, v poslední řadě Assault Pack se stejným bonusem, jako tomu bylo u Punisher Packu.

Lost Planet 3 vychází v Evropě 28. června. Zakoupit si ho můžete na platformy Xbox 360, Playstation 3 nebo PC.

 

 

 

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Perlík
Narodil se roku 1991, vystudoval střední školu SPŠ Teplice a momentálně chodí na Bankovní institut Vysoká škola. Pro Gamezine, který patří k portálu Topzine.cz píše od července roku 2012. Máte na něj dotaz? Kontaktovat ho můžete na emailové adrese: jan.perlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Lost Planet 3 se ukazuje v novém traileru. Peyton to nebude mít lehké