Lex Luthor a Alfred obsazen. Jesse Eisenberg si zahraje superpadoucha

uvodni: DC database: Lex LuthorPadlo spoustu jmen, která by si mohla zahrát jednoho z největších nepřátel Supermana. Nikdo nečekal, že tuto roli získá Jesse Eisenberg. Tvůrci oznámili i představitele Alfreda a to Jeremy Ironse.

eisenberg luthor
Eisenberg ve své životní roli Marka Zuckerberga. Zdroj: Distributor

Po internetu kolovala v předešlých měsících spousta spekulací o tom, kdo by se měl zmocnit postavy Lexe Luthora, která se nevyhnutelně musí objevit v pokračování Muže z oceli. Mezi nejvíce debatované herce patřil Mark Strong a hvězda seriálu Breaking Bad Bryan Cranston. Ani jeden z nich však nebyl tou pravou volbou.

Tvůrci se rozhodli obsadit mladého a talentovaného Jesse Eisenberga, který se proslavil především rolí v Sociální síti, kde ztvárnil samotného zakladatele Zuckerberga. Svým výkonem si vysloužil nominaci na Oskara za hlavní roli. Dále se objevil například ve filmu Zombieland a Podfukáři.Dále byl obsazen i věrný sluha a pomocník Alfred. Toho si zahraje zkušený herec Jeremy Irons, který se naposledy objevil ve filmu Margin Call.

uvodni: DC database: Lex Luthor

Eisenberg tak získal roli, kde bude mít dostatek prostoru, aby svůj um plně ukázal. Jako Lex Luthor bude bojovat proti dvěma nejznámějším hrdinům světa DC – Supermanovi (Henry Cavill) a Batmanovi (Ben Affleck). Ve filmu se dočkáme i Wonder Woman, kterou si zahraje Gal Gadot. Batman vs. Superman se dostane na plátna 6. května 2016 a my se budeme moci přesvědčit o výkonech neobvykle zvolených herců.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Uhlík

Narodil jsem se roku 1993. V roce 2012 jsem úspěšně absolvoval Střední průmyslovou školu v Lokti. Nyní studuji na LA Josefa Škvoreckého v Praze. Momentálně si rochním ve fantasy a sci-fi filmech a seriálech a snažím se informovat čtenáře o nejžhavějších novinkách filmového světa.
Facebook: https://www.facebook.com/honza.uhlik
E-mail: Jan.uhlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.