Květnové knižní fantasy novinky – Harry Potter, Hra o trůny, Lukjaněnko

george-r-r-martin-hra-o-truny
Knižní novinka Hra o trůny - Vznešené rody Západozemí vám pomohou orientovat se mezi proradnou šlechtou. Zdroj: výřez knižní obálky.

Květen sice je lásky čas, ale kromě zamilovaných sirén čtenáře čeká setkání se starými známými i zbrusu novými postavami. Májové novinky přinášejí zvučná zahraniční jména –Laurell K. Hamiltonovou či Ilonu Andrews, i tuzemské nováčky.

Kristina Hlaváčková: Podsvětí – Artefakt

kristina-hlavackova-podsveti-artefakt
Zdroj: knižní obálka.

Podsvětí – Artefakt je napínavá fantasy s nádechem detektivního příběhu, jež vás nenechá klidnými. Proč se někdo pokouší zabít Sam Barnetovou? Navíc když jsou okolnosti útoků přinejmenším podivné. Natolik podivné, že Sam začíná pátrat na vlastní pěst.

Zjišťuje, že za jejími eskapádami stojí jeden hodně zvláštní Artefakt, jedno nečekané tajemství jménem magie. Ocitá se v netušených zákoutích tajemného Podsvětí a začíná kličkovat mezi jeho půvabem i nástrahami. Ale ani v boji o život Sam nešetří cynismem a osobitým humorem…

Vydalo nakladatelství Grada 2. května 2016.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Olga Buriánková

Narodila jsem se roku 1976 v Benešově. Od šesti let přebývám v Praze, kde jsem absolvovala gymnázium, chvilku studovala na 1. LF UK, na právech v Brně a teď se snažím zdolat magisterskou sociální a mediální komunikaci. Moje nejoblíbenější činnost je četba, snažím se psát, trochu malovat a trávit volné chvíle v milé společnosti.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.