Knižní fantasy novinky v červenci – Patricia Briggs i Jiří Pavlovský

Patricia Briggsová - Mercedes Thompsonová 10 - Dlouhé ticho
Desátý díl populární série s kojotí automechaničkou Mercedes v hlavní roli nese název Dlouhé ticho. Zdroj: výřez knižní obálky.

Léto je v plném proudu a teploty se šplhají do závratných výšin. Ale i když je tohle období považováno za okurkovou sezonu, také v červenci mile překvapila některá nakladatelství novými fantasy knihami.

Jiří Pavlovský: Kladivo na čaroděje 12 – Poslední stadium

jiri-pavlovsky-kladivo-na carodeje-12-posledni-stadium
Zdroj: knižní obálka.

Magie umírá. Veškeré způsoby, jak ji zachránit, přišly vniveč. Teď už zbývá jen jedna možnost. Spolehlivá, snadná a jistá. Bohužel však obnáší vyhlazení téměř celého lidstva. Ovšem – co by člověk pro trochu magie neudělal…

Parta Felixe Jonáše však má své – krajní – meze, a tohle je už přece jen kapku přes čáru. A tak se, jak jinak, ocitne v přední linii konfliktu přímo globálního. Stojí mezi všemocnými mágy a zhmotněním všepožírající smrti. Finální díl první sezony příběhů ze světa městské fantasy. Nastává Poslední stadium Kladiva na čaroděje!

Vydalo nakladatelství Epocha 15. července 2017.              

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Olga Buriánková
Narodila jsem se roku 1976 v Benešově. Od šesti let přebývám v Praze, kde jsem absolvovala gymnázium, chvilku studovala na 1. LF UK, na právech v Brně a teď se snažím zdolat magisterskou sociální a mediální komunikaci. Moje nejoblíbenější činnost je četba, snažím se psát, trochu malovat a trávit volné chvíle v milé společnosti.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.