Jurassic World: Máme nové fotografie. Dočkáme se brzy traileru?

Poznejte Masrani Global. Seznamte se s historií největšího zábavního parku na světě i společností, jež jej pomohla vybudovat. Přečtěte si příspěvky od samotného generálního ředitele Simona Masraniho a podívejte se na nejnovější fotografie z laboratoří InGen Technologies i ostrova Isla Nublar.

Zdroj: Universal Pictures
Zdroj: Universal Pictures

Universal byl s reklamní podporou čtvrtého Jurského parku dosud poněkud skoupý. Zatímco u většiny jiných snímků není problém skrze pár kliků najít amatérské fotografie či dokonce videa z natáčení, co u Jurassic World neodhalil sám režisér (či studio), to fanoušci nezřeli. Avšak vypadá to, že těmto dnům je nyní konec.

V pondělí spatřila světlo světa stránka, jež se na oko tváří jako oficiální zdroj informací o společnosti Masrani Global. Ta nabízí několik detailů a fotografií nejen ze zákulisí nadnárodního konglomerátu, ale i největšího zábavního parku na světě – Jurského světa.

Jak uvádí stránka – Masrani Global nabyla International Genetic Technologies po smrti Dr. Johna Hammonda roku 1997 a již krátce po akvizici si stanovila nesnadný úkol – vytvoření nového zábavního parku na Isla Nublar. Na jeho vybudování pak společnost rozhodně nešetřila. Do jeho uskutečnění údajně vložila přes 1 miliardu dolarů – ale investice se vyplatila! Brány parku se široké veřejnosti otevřely roku 2005 a jen během prvního měsíce přivítal více než sto tisíc návštěvníků.

Zahraniční zdroje rovněž uvádí, že mimo stránek Masrani Global došlo i ke zprovoznění oficiálních stránek Jurassic World (www.jurassicworld.com), kde běží odpočítávání, které končí na Den díkuvzdání 27. listopadu (avšak nefunguje-li vám odkaz, nevěšte hlavu, nejste jediní). Právě na americký Den díkuvzdání má údajně dojít ke zveřejnění prvního traileru. To je ovšem jen (nejpravděpodobnější) odhad, neboť studio i režisér ohledně této skutečnosti mlčí.

Jurassic World zrežíroval Colin Trevorrow a produkuje jej Steven Spielberg. V hlavních rolích uvidíme Chrise Pratta, Bryce Dallas Howard, Irrfana Khana či Jaka Johnsona. Česká premiéra je naplánována na 11. června 2015.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.