I Daryl Dixon se bojí zombies. Podívejte se na povedený žertík

norman-reedus-prankHerce Normana Reeduse z Walking Dead si vzali na paškál jeho kolegové a připravili mu jedno zombie překvapení. V seriálu nebojácný Daryl Dixon se neubránil strachu a nechal se vylekat od bizarní zombie.

Známý vtipálek Nick Santonastasso, který se díky svým zombie vtípkům objevil i v televizi, dostal od tvůrců Walking Dead neodmítnutelnou nabídku – vystrašit představitele největšího drsňáka a zabijáka zombies, Normana Reeduse.

Nicka si do parády vzal hlavní maskér seriálu, jehož práci vidíme v každém díle na většině namaskovaných potvor. Ke všemu navíc pomáhá Nickova indispozice. Nemá totiž nohy a jeho ruce jsou poškozené. Po namaskování se z něj stává noční můra, která by dokázala vystrašit každého z nás.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Uhlík

Narodil jsem se roku 1993. V roce 2012 jsem úspěšně absolvoval Střední průmyslovou školu v Lokti. Nyní studuji na LA Josefa Škvoreckého v Praze. Momentálně si rochním ve fantasy a sci-fi filmech a seriálech a snažím se informovat čtenáře o nejžhavějších novinkách filmového světa.
Facebook: https://www.facebook.com/honza.uhlik
E-mail: Jan.uhlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.