Hvězda seriálu Vikingové se připojí k filmovému Warcraftu

vikings warcraftNedávno proběhla internetem zpráva o účasti Colina Ferrella a Pauly Patton na castingu pro formující se film Warcraft. Nyní tu máme další informaci, která potěší spousty seriálových fanoušků.

vikings warcraft
Travis Fimmel jako Ragnar v seriálu Vikingové. Zdroj: distributor

Travis Fimmel, známý především díky seriálu Vikingové, se podle dostupných informací zúčastnil castingu o hlavní roli ve filmovém zpracování světa Azerothu a uspěl. Travis předvádí ve Vikinzích neskutečné výkony, které navíc tematicky ladí s rolemi, které se ve Warcraftu nabízejí.

Sice stále nevíme, v jaké části historie Azerothu se film bude odehrávat, ale nejčastější informace směřují k období první invaze orků. Možné postavy jsme vám popsali v předešlém článku. Mohli bychom tedy být svědky Temného portálu na filmových plátnech, což by zajisté splnilo přání mnoha fanouškům herní ságy od Blizzardu.

vikings warcraft 1
Fimmel v čele skupiny Vikingů. Zdroj: distributor

Ačkoliv v průběhu několika posledních let se po internetu šířily informace o vzniku filmu, tak vždy byly pouze spekulacemi, které se nikdy nevyplnily. Nyní konečně víme, že kostky byly doopravdy vrženy. Natáčení filmu by mělo začít 13. ledna 2014 a film by se při hladkém průběhu měl dostat na plátna koncem roku 2015.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Uhlík
Narodil jsem se roku 1993. V roce 2012 jsem úspěšně absolvoval Střední průmyslovou školu v Lokti. Nyní studuji na LA Josefa Škvoreckého v Praze. Momentálně si rochním ve fantasy a sci-fi filmech a seriálech a snažím se informovat čtenáře o nejžhavějších novinkách filmového světa. Facebook: https://www.facebook.com/honza.uhlik E-mail: Jan.uhlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hvězda seriálu Vikingové se připojí k filmovému Warcraftu