HTC zahajuje prodej modelu M7. Unikly také informace o typech M4 a G2

OBR.: HTC M7
Takto by měl vypadat nejvýkonnější smartphone z těch připravovaných. Zdroj: reprofoto gottabemobile.com

Podle všech očekávání by HTC mělo tento měsíc oficiálně oznámit nový smartphone M7. Naneštěstí pro společnost však unikly další informace, které se týkají ještě dvou připravovaných chytrých telefonů.

OBR.: HTC M7
Takto by měl vypadat nejvýkonnější smartphone z těch připravovaných. Zdroj: reprofoto gottabemobile.com

Ty dostaly označení M4 a G2, na trhu by se měly objevit ještě letos. HTC M7 nabídne hned čtyřjádrový procesor taktovaný na 1,7 GHz. Dalším lákadlem je 4,7 palců velký displej podporující FullHD spolu s 2 GB RAM. Jako doplněk by měl mít 13megapixelový fotoaparát.

M4 má být třída pod M7 a to s výbavou v podobě 4,3palcového displeje v rozlišení 720p, s procesorem Snapdragon S4 1.2 dual-core, pamětí 2 GB RAM a vnitřní pamětí 16 GB. Vše završuje 13megapixelový fotoaparát. Tento smartphone poběží na systému Android 4.1 Jelly Bean.

Čtěte také: Mac Pro má zákaz prodeje v Evropě. Nesplňuje zdejší bezpečnostní normu

Druhý smartphone s označením G2 bude lowendový. Očekávejte displej HVGA ve velikosti 3,5 palce. Svým majitelům nabídne Android 4.0 Ice Cream Sandwich, který bude pohánět 1 GHz procesor s pamětí pouze 512 MB RAM. Data se mohou ukládat na 4 GB vnitřní paměti. Součástí výbavy bude také 5megapixelový fotoaparát.

M7 zahájí prodej již na začátku března. Očekává se, že M4 a G2 ho budou následovat na jaře.

Zdroj: GottaBeMobile.com

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Perlík

Narodil se roku 1991, vystudoval střední školu SPŠ Teplice a momentálně chodí na Bankovní institut Vysoká škola. Pro Gamezine, který patří k portálu Topzine.cz píše od července roku 2012.
Máte na něj dotaz? Kontaktovat ho můžete na emailové adrese: jan.perlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.