Hru o trůny obohatí Indira Varma. Zahraje si milenku Rudé zmije

Ellaria Sand
Fanouškovské představy jsou velice blízké vzhledu herečky. Zdroj: daenathedefiant.deviantart.com, distributor

Ellaria SandHBO prozradilo další obsazení do čtvrté řady Hry o trůny. Indira Varma se zhostí role Ellarie Písek, milenky Oberyna Martella.

Ellaria Sand
Fanouškovské představy jsou velice blízké vzhledu herečky. Zdroj: daenathedefiant.deviantart.com, distributor

Po ohlášení první důležité role čtvrté sezóny seriálu tu máme další. Indira Varma je známá především jako skvělá seriálová herečka. Mohli jsme ji vidět například v seriálu Řím nebo Lidský terč. Svým vzhledem a krásou se stává perfektní volbou pro roli matky 4 z 8 Oberynových dcer zvaných Píseční hadi.

Ellaria Písek je stejně jako její dcery bastardem. Díky jejímu otci Harmenu Ullerovi v ní koluje lordská krev. Její charakteristika by se dala popsat třemi slovy – krása, láska a sex. Sám Oberyn ji nazval jako sexuálně zvídavou a potencionálně bisexuální partnerku. Přesně proto si Ellarii drží u těla. Dost dobře ví, jaký poklad třímá.

Už zbývá jen několik důležitých charakterů, kterým zatím nebyl určen představitel. Jde o Mace Tyrella, otce Lorase a Margaery, Magnara z Thennu, jednoho z nejlepších bojovníků Mance nájezdníka a Písečné hady. O obsazení vás budeme nadále informovat.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Uhlík

Narodil jsem se roku 1993. V roce 2012 jsem úspěšně absolvoval Střední průmyslovou školu v Lokti. Nyní studuji na LA Josefa Škvoreckého v Praze. Momentálně si rochním ve fantasy a sci-fi filmech a seriálech a snažím se informovat čtenáře o nejžhavějších novinkách filmového světa.
Facebook: https://www.facebook.com/honza.uhlik
E-mail: Jan.uhlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.