Hra o trůny má svého Krále za zdí. Roli obsadil Caesar ze seriálu Řím

Jedna z hlavních postav, často zmiňovaná v poslední řadě seriálu Hra o trůny, dostala svého herce. Vůdcem Divokých se stane Ciarán Hinds.

Ciarán Hinds jako Tardos Mors z filmu John Carter. Zdroj: Disney

Jak se blíží třetí série Hry o trůny, bylo nutné uzavřít casting. Dlouho se spekulovalo, kdo se stane tajemným vůdcem Divokých.

Bývalý člen Noční hlídky Mance Rayder sjednotil divoké kmeny severu a proslýchá se, že chce vyrazit útokem proti Zdi. V posledním díle druhé série byl Jon Snow předveden před onoho tajemného vůdce.

Čtěte také: Třetí série Hry o trůny odhalí nové postavy. Podívejte se na jejich seznam

Ciarán Hinds se často objevoval v seriálech HBO. Například obsadil roli Julia Caesara v seriálu Řím. Z velkorozpočtové produkce je znám spíše z menších rolí. Objevil se jako Aberforth Dumbledore v Harrym Potterovi nebo jako Tardos Mors ve filmu John Carter. Vlohy pro vůdčí role mu tedy rozhodně nechybí.

Umíte si představit Ciarán Hindse jako Mance Raydera, nebo byste v této roli viděli raději někoho jiného?

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Matouš Márai

Narodil se roku 1987, chodil na Střední odbornou školu podnikatelskou PROSPERA v Lázni Bohdaneč, vystudoval Filozofickou fakultu na Univerzitě Pardubice, obor Humanitní studia a nyní studuje na Masarykově univerzitě, Fakultě sociálních studií, obor Mediální studia a žurnalistika. Do redakce Topzine.cz nastoupil v měsíci říjnu 2011 a píše pro rubriku Filmy a seriály.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.