Hledání přítele pro konec světa s Keirou Knightley. Bavte se apokalypsou

Právě jste se dozvěděli, že konec světa je nevyhnutelný. Co byste dělali? Pár nápadů vám dá romantická komedie Seeking a Friend for the End of the World.

Předapokalyptická idylka na pláži, Zdroj:Youtube

Keira Knightley a Steven Carell si v této romantické komedii o nevyhnutelném konci zahrají hlavní roli. Keira se nejvíce proslavila v prvních třech dílech Pirátů z Karibiku po boku Orlanda Blooma. Steven Carell je herec stvořený pro romantické komedie.

Od 40 let panic až po Blbce k večeři si prošel rolemi nevýrazného muže, zato velkého srdcaře.

TOP 5 postapokalyptických filmů. Budoucnost bude temně mizerná

Režisérka filmu Loren Scafaria je prozatím známá pouze ze scenáristické tvorby. Jestli se jí podaří zaujmout diváky, to se dozvíme začátkem léta tohoto roku. V případě, že by vám vtipy před koncem světa přišly slabé, stále se můžete dívat na Keiru Knightley.

Pokud vás ani ona nezaujme, můžete se těšit alespoň na do Země narážející asteroid.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Matouš Márai

Narodil se roku 1987, chodil na Střední odbornou školu podnikatelskou PROSPERA v Lázni Bohdaneč, vystudoval Filozofickou fakultu na Univerzitě Pardubice, obor Humanitní studia a nyní studuje na Masarykově univerzitě, Fakultě sociálních studií, obor Mediální studia a žurnalistika. Do redakce Topzine.cz nastoupil v měsíci říjnu 2011 a píše pro rubriku Filmy a seriály.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.