Hitman: Absolution v novém traileru láká dynamickým zvukem

FOTO: Hitman Absolution
Hitman: Absolution se chlubí svými zvukovými efekty. Snad se bude moci chlubit i příběhem a hratelností. Zdroj: oficiální stránky

V novém traileru Hitman: Absolution představuje své dynamické audio, které bude jedním z hlavních lákadel. Součástí jsou i rozhovory s vývojářským týmem.

FOTO: Hitman Absolution
Hitman: Absolution se chlubí svými zvukovými efekty. Snad se bude moci chlubit i příběhem a hratelností. Zdroj: oficiální stránky

Audio patří bezesporu k herním prvkům, které vylepšují zážitek z celkového hraní. Na to vsází IO Interactive v chystaném Hitman: Absolution. Ve videu uvidíte rozhovory s vývojářským týmem, konkrétně  Torem Blystadem (herní režisér), Thomasem Bärtschim (zvukový režisér) a Christianem Elverdamem (režisér hratelnosti).

Čtěte také: Far Cry 3 se dočká hraného web seriálu. Šílence Vaase uvidíte naživo

Doprovází ho gameplay zaměřený hlavně na představení zvukových efektů a likvidaci postav. Hráči budou mít pocit, jako by se dívali na film ve špičkovém kině.

Hitman: Absolution vychází 20.listopadu na platformy PC, PS 3 a Xbox 360.

 

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Perlík

Narodil se roku 1991, vystudoval střední školu SPŠ Teplice a momentálně chodí na Bankovní institut Vysoká škola. Pro Gamezine, který patří k portálu Topzine.cz píše od července roku 2012.
Máte na něj dotaz? Kontaktovat ho můžete na emailové adrese: jan.perlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.