Herečka z Hry o trůny si zahraje v posledním dvoudílu Hunger Games

Natalie Dormer GoT
Natalie v roli Margaery Tyrell. Zdroj: Reprofoto Youtube.com

Tvůrci Hunger Games si vybrali herečku Natalie Dormer do připravovaných posledních dvou dílů s podtitulem Mockingjay 1 a 2. Ztvární postavu Cressidy, rebelující reportérky.

Natalie Dormer GoT
Natalie v roli Margaery Tyrell. Zdroj: Reprofoto Youtube.com

Režisér Francis Lawrence (Já, legenda, Constantine) se rozhodl obsadit půvabnou a sympatickou Natalie Dormer do jedné z vedlejších rolí chystaných pokračování Hunger Games. Natalie si zahraje Cressidu, která bude mít nemalý podíl na podnícení rebelie proti Kapitolu. Jakožto režisérka se bude držet Katniss a natáčet videa, která dodají odvahu a sílu všem povstalcům proti nehumánnímu systému.

Natalie Dorner se proslavila především svou rolí milenky a posléze manželky Jindřicha VIII. Anny Boleynové v historickém seriálu Tudorovci. Do ještě širšího diváckého podvědomí se dostala díky ztvárnění Margaery Tyrell v Hře o trůny.

Mockingjay 1 a 2 jsou naplánovány na 21. listopad 2014 a 20. listopad 2015. Ještě předtím budeme moci zhlédnout druhé pokračování s podtitulem The Catching Fire, a to už 21. listopadu tohoto roku.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Uhlík
Narodil jsem se roku 1993. V roce 2012 jsem úspěšně absolvoval Střední průmyslovou školu v Lokti. Nyní studuji na LA Josefa Škvoreckého v Praze. Momentálně si rochním ve fantasy a sci-fi filmech a seriálech a snažím se informovat čtenáře o nejžhavějších novinkách filmového světa. Facebook: https://www.facebook.com/honza.uhlik E-mail: Jan.uhlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Herečka z Hry o trůny si zahraje v posledním dvoudílu Hunger Games