FOTO: CzechTREK 2013. Ezri Dax ze Star Treku navštívila Prahu

Foto: CzechTREK 2013
Foto: Martin Peška, FANZINE.cz

Foto: CzechTREK 2013Po dvouleté odmlce se o slovo přihlásila akce CzechTREK, která se uskutečnila v sobotu 19. ledna v kulturním centru Novodvorská na pražské Lhotce. Jak již název události napovídá, jedná se o setkání českých fanoušků seriálů a filmů Star Trek.

Foto: CzechTREK 2013
Foto: Martin Peška, FANZINE.cz

Ti mají letos co oslavovat. Seriál Star Trek: Deep Space 9 totiž slaví 20. výročí, kterému byl přizpůsoben i program tuzemské sešlosti. Protože je FANZINE.cz jejím hlavním mediálním partnerem, nemohli jsme na CzechTREKu chybět.

Mezi hosty se již tradičně ukázalo několik dabérů seriálu, ale debatovat s fanoušky přišel i Milan Halousek z České kosmické kanceláře (čtěte rozhovor s ním) či ředitel plzeňské hvězdárny Lumír Honzík.

Hlavní hvězdou letošního ročníku se však stala herečka ze seriálu Star Trek: Deep Space 9, Kanaďanka Nicole de Boer. V seriálu byla představitelkou Ezri Dax. Erzi se v sedmé sezóně seriálu stala devátým hostitelem symbionta Daxe.

A jak to na akci vypadalo? Podívejte se na fotogalerii z besedy s Nicole de Boer. Připravujeme pro vás i krátký videosestřih, který by se na našich stránkách měl objevit ještě tento víkend.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Martin Peška
Autor je šéfredaktorem magazínu TOPZINE.cz. V Praze vystudoval sociální a mediální komunikaci a v Olomouci žurnalistiku. Od roku 2008 působil v PR, kterému se věnuje jakožto nezávislý konzultant dodnes. Jeho velkou vášní je vlastní sbírka pivních sklenic.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
FOTO: CzechTREK 2013. Ezri Dax ze Star Treku navštívila Prahu