Filmový Raubíř Ralf míří na konzole. Nintendo představilo launch trailer

FOTO: Wreck-it Ralph

Raubíř Ralf (Wreck-It Ralph) zavítal na filmová plátna na konci minulého roku. Teď se dostává také na herní konzole. Blíže napoví oficiální trailer.

Snímek prezentující záporné i kladné postavy získal obdiv diváků. Svět videoher se dostal do kin našich měst a obsazení bylo vskutku mimořádné. Ve filmu totiž můžete vidět nejznámější hrdiny ve videohrách. Svou roli sehráli Browser z Maria nebo Sonic.

Mario se osobně nedostavil, ale zmínka o něm padla hned několikrát. Jednoduchý humor polechtal bránice návštěvníků. Tento filmově-herní trhák se ocitne i na konzolích.

Čtěte také: Jsme v bezpečí před útokem vetřelců? Vědci se domnívají, že zatím ano

Hru vyvinuli Activison společně s podporou Nintenda ve stylu zmiňovaného Maria. Podle dostupných informací by měla stínovat filmový příběh. Hráči v ní sbírají body, vyhýbají se překážkám a nástrahám.

Wreck-It Ralph si můžete pořídit na konzole od Nintenda, tedy DS, 3DS a Wii. Dostupná je ve vašich oblíbených obchodech.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Perlík

Narodil se roku 1991, vystudoval střední školu SPŠ Teplice a momentálně chodí na Bankovní institut Vysoká škola. Pro Gamezine, který patří k portálu Topzine.cz píše od července roku 2012.
Máte na něj dotaz? Kontaktovat ho můžete na emailové adrese: jan.perlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.