Film bude mít i mravenčí superhrdina Ant-Man. Od režiséra Scotta Pilgrima

Další marvelovský superhrdina Ant-Man se dočká filmového zpracování. Za scénářem stojí Edgar Wright, který se podle všeho také ujme režie. Natáčet by se mohlo v příštím roce.

Možná i Ant-Man se dočká se svého filmu. Zdroj: youtube.com

S myšlenkou zfilmovat příběh o Ant-Manovi si Edgar Wright, režisér ztřeštěné komiksové adaptace Scott Pilgrim proti zbytku světa, pohrával již delší dobu. Po několika úpravách ve scénáři konečně dostal od studia Marvel zelenou, jen musí počkat, až Alan Taylor v Londýně dokončí Thor: The Dark World. Natáčení se tedy chystá na léto příštího roku, kinopremiéru si Ant-Man zřejmě odbude v zimě 2014.

Filmové adaptace od Marvelu: Stojí za to dívat se na superhrdiny v elasťácích?

Superhrdina Ant-Man, jak vypráví desítky let stará komiksová předloha, pochází z laboratoře biochemika Hanka Pyma, který vyvine látku, jež mu umožňuje měnit velikost. Když se Pym zmenší, pozná zblízka mravence. Rozhodne se věnovat jejich studiu a vynalezne speciální helmu, s níž dokáže ovládat mravenčí armádu.

Ant-Man

Akční / Sci-Fi / Komedie / Thriller
USA, 2014

Režie: Edgar Wright

Premiéra: rok 2014

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jiří Hannich
Narodil se v lednu 1988 v Praze. Po absolvování Karlínského gymnázia vystudoval sociální a masovou komunikaci na Univerzitě Jana Amose Komenského a žurnalistiku na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Na této fakultě v současné době studuje politologii. V redakci Topzine.cz působí od roku 2010, jeho příspěvky lze číst v rubrice Film a TV.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Film bude mít i mravenčí superhrdina Ant-Man. Od režiséra Scotta Pilgrima