Fanouškovský trailer k Batman vs. Superman. Změní váš názor?

Ben Bat
Díky fanartům už není tak těžké si Bena v roli představit. Zdroj: anthonygarick.deviantart.com

Ben Affleck a jeho role Batmana se stala trnem v oku všech fanoušků temného rytíře. Ne každý v něm ale vidí hrozbu. Mezi ně patří youtuber SolyentBrak1, který dal dohromady povedenou vizi budoucího filmu.

Ekonomická krize, války a další strasti civilizace jdou stranou. Debata o obsazení Bena Afflecka do jedné z nejdůležitějších rolí nadcházejících filmů z DC univerza se stala prioritou filmových fandů. Mnoho milovníků Temného rytíře naříká a pěstuje si nenávist vůči Zacku Snyderovi a jeho volbě.

Druhá část, rozhodně menší, s Affleckem takový problém nemá, naopak je ráda, že se role zhostí profesně znalý člověk. V této části tábora nalezneme i editora videí Solyenta Braka 1. Ten spojil dohromady několik scén z dvou desítek filmů, aby ukázal, že Ben je schopen Batmana zahrát, a to bez problémů.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Uhlík
Narodil jsem se roku 1993. V roce 2012 jsem úspěšně absolvoval Střední průmyslovou školu v Lokti. Nyní studuji na LA Josefa Škvoreckého v Praze. Momentálně si rochním ve fantasy a sci-fi filmech a seriálech a snažím se informovat čtenáře o nejžhavějších novinkách filmového světa. Facebook: https://www.facebook.com/honza.uhlik E-mail: Jan.uhlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Fanouškovský trailer k Batman vs. Superman. Změní váš názor?