Trailer na film Ďábel v těle. Exorcismus se opět vrací na scénu

Už je tomu téměř 40 let, kdy v kinech diváky děsil dnes již kultovní horor Vymítač ďábla. Začátkem příštího roku přijde do kin nový hororový snímek, kde se bude s ďáblem opět bojovat. Tentokrát pomocí vědy a víry.

Křížek pro štěstí, Zdroj: distibutor filmu

Děj se odehrává v Itálii. Isabella se snaží zjistit, co se stalo matce, která brutálně zabila tři lidi. Pak je vtažena do podivných seancí vymítání ďábla.

Podívejte se na také na Velké srovnání hororové série Věc. Která byla nejlepší

Isabella zjišťuje, že oběťmi matky byli právě tři vymítači během jejího vlastního obřadu vymítání. Vysvětlení doktorů, že se jednalo o mentální chorobu, začíná mít díry v logice.

Režisér William Brent Bell svou kariéru hororových snímků nezačal příliš šťastně. Snímek Stay Alive byste asi na Oscara nenominovali.

Nový režisérův počin však vypadá slibně.

Ďábel v těle (The Devil Inside)

Thriller / Horor
USA, 2012

Režie: William Brent Bell
Hrají: Simon Quarterman

Premiéra v ČR: 29.3.2012

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Matouš Márai
Narodil se roku 1987, chodil na Střední odbornou školu podnikatelskou PROSPERA v Lázni Bohdaneč, vystudoval Filozofickou fakultu na Univerzitě Pardubice, obor Humanitní studia a nyní studuje na Masarykově univerzitě, Fakultě sociálních studií, obor Mediální studia a žurnalistika. Do redakce Topzine.cz nastoupil v měsíci říjnu 2011 a píše pro rubriku Filmy a seriály.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Trailer na film Ďábel v těle. Exorcismus se opět vrací na scénu