Evan Peters jako Quicksilver v nových X-Men: Days of Future Past

x-men-days-of-future-past-quicksilverHvězda seriálu American Horror Story Evan Peters si zahraje v pokračování mutantské ságy superrychlého mutanta Quicksilvera. Podívejte se na první snímek z natáčení.

Fan stránka hororového seriálu American Horror Story nabídla svým čtenářům jedno velké překvapení. Zveřejnila totiž dvě fotografie, na kterých je Evan Peters namaskovaný jako Quicksilver. Přílišný jas ve studiu tvůrci vysvětlili tím, že zrovna probíhalo natáčení slow-motion scén, které tyto podmínky vyžadují.

Postupně se nám dostává více a více materiálu k připravovanému filmu. Plány a vzhled obřích Strážců naprogramovaných na ochranu lidstva a eliminaci mutantů naleznete zde.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Uhlík
Narodil jsem se roku 1993. V roce 2012 jsem úspěšně absolvoval Střední průmyslovou školu v Lokti. Nyní studuji na LA Josefa Škvoreckého v Praze. Momentálně si rochním ve fantasy a sci-fi filmech a seriálech a snažím se informovat čtenáře o nejžhavějších novinkách filmového světa. Facebook: https://www.facebook.com/honza.uhlik E-mail: Jan.uhlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Evan Peters jako Quicksilver v nových X-Men: Days of Future Past