Enderova hra nabízí finální trailer. Naláká vás záchrana Země do kin?

enders-gameJedna z nejúspěšnějších sci-fi knih Enderova hra se dočkala prvního filmového zpracování. Trailer nám nabízí náhled na boje v kosmu, prostředí a hlavní postavy příběhu.

Společnost Summit Entertainment zveřejnila v pořadí druhý trailer k vysoce očekávanému filmu Enderova hra. V traileru tentokrát na ničem nešetřili a nechali nás nahlédnout do všech aspektů filmu. Režii snímku si vzal na starost Gavin Hood (X-Men Origins: Wolverine).

V blízké budoucnosti je Země napadena mimozemskou rasou termiťanů a jen díky hrdinskému kapitánovi Mazeru Rackhamovi (Ben Kingsley) se podaří první útok odvrátit. Lidstvo však tuší, že to není naposledy, co mimozemšťany uvidí a vynasnaží veškeré úsilí o zlepšení obrany planety.

Plukovník Graff (Harrison Ford) začne s výcvikem vybraných dětí, které mají potenciál stát se budoucím Mazerem. Mezi nimi se nachází tichý a stydlivý chlapec Ender Wiggin (Asa Butterfield), jehož taktické schopnosti se dají nazvat více než brilantními. Graff si Enderovo výjimečnosti všimne a postará se o to, aby ho sám kapitán Rackham připravil na bitvu o osud planety Země.

Harrison Ford -Enders Game
Harrison Ford se po třiceti letech vrátí do hlubokého vesmíru. Zdroj: Reprofoto Youtube.com

Vysoce očekávaný film se nevyhne hledáčku velkého množství sci-fi fanoušků a proto můžeme očekávat kvalitní podívanou se vším, co by film měl mít. Datum premiéry je stanoven na 31. října.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Uhlík

Narodil jsem se roku 1993. V roce 2012 jsem úspěšně absolvoval Střední průmyslovou školu v Lokti. Nyní studuji na LA Josefa Škvoreckého v Praze. Momentálně si rochním ve fantasy a sci-fi filmech a seriálech a snažím se informovat čtenáře o nejžhavějších novinkách filmového světa.
Facebook: https://www.facebook.com/honza.uhlik
E-mail: Jan.uhlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.