Dwayne „The Rock“ Johnson se v novém filmu představí jako Hercules

Hercules podle Radical Comics
Hercules tak, jak vypadal v komiksu. Zdroj: Radical Comics

O Dwaynu „The Rock“ Johnsonovi zcela jistě víme, že patří mezi herce, kteří neustále zásobují fanoušky fotografiemi a informacemi z natáčení. Rock nám v jeho posledním tweetu ukázal sebe jako Herkula.

Hercules podle Radical Comics
Hercules podle Radical Comics, kteří jsou předlohou pro film. Zdroj: Radical Comics

Natáčení nového zpracování Herkula je v plném proudu a díky Dwaynu Johnsonovi víme, jak se štábu daří poprat se s nekonečně omílaným tématem polobožského hrdiny. Tentokrát producenti vzali příběh a namísto heroicky silného člověka udělali z legendy žoldáka oplývajícího vojenskými znalostmi.

Děj filmu se bude odehrávat v době Thráckých válek. Herkules namísto zabíjení obrů a provokování bohů zaujme tentokrát roli trenéra vojsk thráckého krále. Samozřejmě se dočkáme i nadpřirozena v podobě nepřítele, ale vše by mělo být v rámci mezí.

Dwayne nám ukázal svojí muskulární postavu, která se naprosto hodí k jeho roli, sedící v hospodě. „ Naše scény v Herkulovi má na starosti držitel několika cen Jean-Vincent Punzos. Jsem ohromen skvělými detaily,“ dodal komentář k fotografii Johnson.

Dwayne Johnson Hercules
Fotka z natáčení hospodské scény z nového Herkula. Zdroj: twitter.com/TheRock

Projekce filmu je naplánovaná na rok 2014. Zatím se natáčení nachází v rané fázi, ale Dwayne nás zajisté bude nadále informovat o veškerém průběhu natáčení.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Uhlík

Narodil jsem se roku 1993. V roce 2012 jsem úspěšně absolvoval Střední průmyslovou školu v Lokti. Nyní studuji na LA Josefa Škvoreckého v Praze. Momentálně si rochním ve fantasy a sci-fi filmech a seriálech a snažím se informovat čtenáře o nejžhavějších novinkách filmového světa.
Facebook: https://www.facebook.com/honza.uhlik
E-mail: Jan.uhlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.