Druhá a třetí epizoda Star Wars vyjdou ve 3D příští rok. Hned za sebou

Dlouho očekávané 3D zpracování legendárních Hvězdných válek George Lucase přijde do kin až v druhé polovině příštího roku. Divák však dostane rovnou dvojitou porci  mezigalaktické podívané.

Legendární Star Wars se také dočkaly 3D. Zdroj: 20th Century Fox

Star Wars: Klony útočí 3D vejdou do kin 20. září a velkým překvapením je, že Star Wars: Pomsta Sithů 3D budou uvedeny jen s třítýdenním odstupem. 11. října si tak mohou diváci, ještě plní dojmů, vychutnat další trojrozměrné dílo z dílny George Lucase.

Můžete se těšit na plno bojových scén ve 3D a možná i nových přírůstků – první scéna dílu Klony útočí bude obohacena o momenty z bitvy o Coruscant. První epizoda Skrytá hrozba byla k vidění ve 3D už letos v únoru.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Monika Bukáčková

Narodila se za bouřlivéhu řevu roku 1992 v Brně. Od té doby stihla dostudovat gymnázium a ukázat se jako úspěšný pokusný králík při státních maturitách. Jelikož ráda šprechtí německy bude se tomuto jazyku věnovat i na fildě v Brně v rámci oboru Německý jazyk a literatura. Do redakce Topzine.cz nastoupila v červnu roku 2010 a to do rubriky Cestování, později Film a TV. Ráda si přečte klasika, ať už Goetha, Remarqua nebo neněmeckého autora, mrkne na nějakej ten filmík, najede pár kiláků v autě nebo prožene inliny na cyklostezce.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.