DLC Heartfire nabídne v akčním Skyrimu usedlý rodinný život

Skyrim Heartfire
Hráči možnost vyměnit chlad dungeonů za teplo domova uvítali

Zvěsti o tom, že v Bethesdě chystají do své veleúspěšné hry Skyrim další stahovatelný přídavekl, byly konečně potvrzeny. Nebude mít sice takový rozsah jako předchozí Dawnguard, přesto se jistě mají fanoušci tohoto RPG na co těšit.


Podle oficiálního prohlášení Bethesdy se bude připravované DLC jmenovat Heartfire a mělo by zažehnout váš plamen v srdci tím, že vám dovolí si pořídit si pozemek, postavit na něm dům a nakonec i adoptovat dítě. Zkrátka založit rodinu a pověsit na chvíli život dobrodruha na hřebík.

Přečtěte si také: Íránci si nezahrají hry od Blizzardu. Můžou za to embarga USA

Budete si moci vybudovat celé funkční hospodářství a pořidit si třeba i skříň na trofeje. Celé to v konceptu akčního Skyrimu působí trochu divně, ale hráči přijali oznámení s nadšením. DLC vyjde na Xbox 4.září a bude stát 400 MS bodů.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Holan

Narodil se roku 1996. O fantastiku se začal zajímat v roce 2007, když nastoupil na osmileté gymnázium. O rok později začal s psaním, když se stal spoluzakladatelem ezinu Camelot. V řijnu 2010 se stal redaktorem rubriky Hry a Fantastika na Topzine.cz, Magazínu, který vás unese.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.