Diablo 3 představilo v novém videu zásadní novinky

Diablo 3Na internetu se objevil nový gameplay trailer ze hry Diablo 3, který ukazuje kooperaci hráče s jedním ze tří pomocníků. Tyto NPC vám mohou dělat kompanii a svou přítomností ulehčit boj s pekelnými nestvůrami. Jaké zásadní novinky přinese Diablo 3?

Diablo 3 - most
Neprojdeš dál!

Očekávané RPG Diablo 3 se může pochlubit tzv. followers systémem, který nabídne možnost vzít si s sebou na výpravu pomocníka. V traileru můžete vidět v akci kooperaci s kouzelnicí, padouchem anebo obrněným templářem. Vše je navíc nově obohaceno možností spravovat výbavu jednotlivých NPC pomocí manažeru.

Každý pomocník bude pochopitelně disponovat různými schopnostmi, případně získávat nové s rostoucím levelem. Kouzelnice je určena k souboji na dálku pomocí kouzel, dokáže ovšem také posílit hráčovu postavu.

To takový padouch jistě nemá nic dobrého v úmyslu, jedná se o pochmurného člověka, který disponuje různými léčkami. Primárně se zaměřuje na boj z dálky. Templář je zkrátka válečník, jenž bojuje v bezprostřední blízkosti nepřítele. Díky bytelnému brnění může podstupovat roli tanka, aby vás ochránil před útoky, ale dokáže se taktéž přepnout do role léčitele.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.