Deus Ex Human Revolution potvrzen pro Wii U. Nabídne zajímavé funkce

FOTO: Deus Ex Human Revolution

Verze hry na konzoli Wii U podle oficiálního vyjádření nabídne proti ostatním platformám nové a zajímavé funkce. Hráči se mohou těšit na nový mechanismus soubojů nebo vylepšení grafiky. 

FOTO: Deus Ex Human Revolution
Dalším lákadlem konzole Wii U je Deus Ex s novými funkcemi. Zdroj: Oficiální stránky hry

Byla oficiálně ohlášena konečná verze Deus Ex Human Revoliton: Director’s Cut na Wii U, která bude obsahovat funkce gamepadu a vizuální vylepšení. Společnost Eidos Montreal oznámila, že hru pro Wii U uvolní v nejbližší době.

Exkluzivní vydání pro Wii U se pochlubí řadou nových funkcí, a to podporou gamepadu s dotykovým ovládáním, interaktivní editací mapy, rozšířenou funkcí odstřelování, granátomety a dalšími vylepšenými náboji.

Director’s cut slibuje vizuální vylepšení (podle Eidos Montreal má jít o nejlépe vypadající verzi hry), repasované souboje s bossy, zesílený bojovný mechanismus a přístup komentářů směrem k vývojářskému týmu.

Deus Ex Human Revolution: Director’s Cut na Wii U nemá pevně stanovené datum vydání. Nicméně na internetu se zmiňuje 7. květen pro zahájení prodeje v USA.

 

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Perlík
Narodil se roku 1991, vystudoval střední školu SPŠ Teplice a momentálně chodí na Bankovní institut Vysoká škola. Pro Gamezine, který patří k portálu Topzine.cz píše od července roku 2012. Máte na něj dotaz? Kontaktovat ho můžete na emailové adrese: jan.perlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Deus Ex Human Revolution potvrzen pro Wii U. Nabídne zajímavé funkce