Dead Rising 3: Vraždění zombií se přesune do slunné Kalifornie

Nedávno se na oficiální facebookové stránce hry objevily informace, které nejspíše odkazují na nový díl série. Objevil se mimo jiné i první concept art. TOPZINE.cz pro své čtenáře přináší první informace o hře Dead Rising 3.

Údajný koncept art Ricka, hlavního hrdiny Dead Rising 3 Zdroj:siliconera.com

Den poté, co byl Capcomem uveřejněn příspěvek na Facebooku, který pravděpodobně poukazuje na pokračování Dead Rising, se objevily informace o pokračování, a dokonce i údajný koncept art hlavní postavy. Nyní se už ví, kde se bude hra odehrávat. Zombie apokalypsa totiž nyní zavítá do fiktivního kalifornského města Los Perdidos.

Pusťte si také VIDEO: Podívejte se na Hvězdné války zpracované ve hře Minecraft

Po zhoršení situace ve městě je celé území uzavřeno a dostane se pod kontrolu vojska. Ale skupina přeživších, vedených Rickem, se pokusí uprchnout. Hlavním úkolem hry bude nejspíše oprava letadla, kterým se chce Rick pokusit uniknout dříve, než bude město zničeno výbuchem bomby, která má zabránit šíření nákazy.

“Balím si věci pro svoje nové dobrodružství – kamera, notebook a baseballka. Co jiného bych mohl potřebovat pro pauzu v ráji?“ – Frank

Status na oficiálních stránkách hry

Kosit zombíky v exotickém prostředí bude určitě zábava a změna hře rozhodně prospěje.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Holan

Narodil se roku 1996. O fantastiku se začal zajímat v roce 2007, když nastoupil na osmileté gymnázium. O rok později začal s psaním, když se stal spoluzakladatelem ezinu Camelot. V řijnu 2010 se stal redaktorem rubriky Hry a Fantastika na Topzine.cz, Magazínu, který vás unese.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.