Darth Vader je zpět. Chce zabrat půdu na Ukrajině

V pátek se na úřadě ukrajinského města Oděsa objevil muž v kostýmu Darth Vadera ze série Hvězdných válek. Požadoval pozemek pro svou vesmírnou loď.

Darth Vader
Darth Vader si jde pro svou zemi, Zdroj: Youtube

Černý oblek, plastový světelný meč a maska měnící hlas překvapila místní ostrahu, když muž zvedl pravici a pronesl: „Já jsem Darth Vader.“

Fanatik Star Wars uškrtil manželku. Rozbila mu sběratelskou edici

„Slyšel jsem, že zem ve městě Oděsa byla rozdělena a mnoho státních úředníků včetně starosty se přidalo na temnou stranu síly,“ pokračoval muž.

Ve svém proslovu tak narážel na kontroverzní rozhodnutí starosty o přidělování půdy. Starosta je podezřelý z korupce kvůli rozdávání lukrativních pozemků zdarma. Starosta později přiznal chybu, ale verdikt již nezvrátil.

„Přišel jsem si pro kus země, kde zaparkuji svou vesmírnou loď,“ prohlásil Darth Vader a sundal si masku. Úřednice Anna Osipchuk se příliš nebavila, vyplněnou žádost musela vyřídit.

Star Wars ovlivňují snad i plodnost žen, tvrdí profesor Bílek

„Do 30 dnů obdržím rozhodnutí, zda dostanu pozemek pro svou vesmírnou loď. Myslím, že vše půjde hladce, když se starosta a jeho zástupci přidali k temné straně,“ pravil muž s tónem antihrdiny.

Jedna z úřednic nicméně poznamenala, že oni se rozhodně na temnou stranu nepřidali. Podle ní je úřad jen samá princezna Leia.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Matouš Márai

Narodil se roku 1987, chodil na Střední odbornou školu podnikatelskou PROSPERA v Lázni Bohdaneč, vystudoval Filozofickou fakultu na Univerzitě Pardubice, obor Humanitní studia a nyní studuje na Masarykově univerzitě, Fakultě sociálních studií, obor Mediální studia a žurnalistika. Do redakce Topzine.cz nastoupil v měsíci říjnu 2011 a píše pro rubriku Filmy a seriály.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.