Darksiders 2 nabídnou v Demon Lord Belial boj s hrozným nepřítelem

Hrdina, který dostal jméno Smrt, se nyní potýká s novým, již třetím rozšiřujícím dobrodružstvím. Narazí v něm na jednoho z nejzlověstnějších soupeřů vůbec.

FOTO: Darksiders 2: THE DEMON LORD BELIAL DLC
Vyvrcholení titulu Darksiders 2 v dobrodružství, ve kterém čeká ten největší nepřítel, co kdy žil. Zdroj: oficiální stránky

Demon Lord Belial DLC je třetím stahovatelným obsahem pro Darksiders 2. Jeho předchůdci nesou název Abyssal Forge a Argul’s Tomb.

Ukázalo se, že třetí království bylo srovnáno se zemí. Zbytky z lidstva přežívají. Smrt tak hledá pravdu a odkrývá zapomenuté zlo. Hráči odhalí nové dobrodružství na zpustošené Zemi, kde se Smrt setkává s posledními zástupci lidské civilizace.

Čtěte také: RECENZE: Far Cry 3 je vyvrcholení celé série. Neuvěřitelně otevřený svět čistokrevné akci prospívá

Darksiders 2: Demon Lord Belial DLC byl uvolněn včera, tedy 3. prosince, a to po celém světě na PC, Xbox 360 a PS3. Hráči za něj zaplatí necelých 200 Kč, případně 800 MS bodů. Pro majitele Season Passu je balíček zdarma.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Perlík

Narodil se roku 1991, vystudoval střední školu SPŠ Teplice a momentálně chodí na Bankovní institut Vysoká škola. Pro Gamezine, který patří k portálu Topzine.cz píše od července roku 2012.
Máte na něj dotaz? Kontaktovat ho můžete na emailové adrese: jan.perlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.