Conjuring má první trailer. Režisér snímku Saw nás bude opět děsit

The Conjuring prioritaMalajsijec James Wan, režisér Saw a Insidious, se vrací ke strašení svého publika. Jeho novým počinem je hororový thriller Conjuring.

Lehce nadpřirozený horor je inspirován skutečnými událostmi. Celý příběh se točí kolem manželů Rona a Lili, kteří se stěhují se svými dvěma dcerami na izolovanou farmu, kde se setkají s přízraky, které nerady sdílí své místo s živými.

V roli rodičů se představí Patrick Wilson (Insidious) a Vera Farmiga (Lítám v tom). Obsazení snímku završuje duo sester, které si zahrají Mackenzie Foy (Twilight sága: Rozbřesk – 2.část) a Joey King (Temný rytíř povstal).

Wanův horor byl úspěšně představen nedávno v New Yorku na Comic-Conu. Reakce publika naznačila, že to může být jedna z nejlepších letošních nabídek svého žánru.

 Datum premiéry v ČR: 22. srpna 2013

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Martin Pevný
Narodil se 18. září 1994 v Praze. Třetím rokem studuje obor Informační technologie na SOŠ. Mimo články překládá trailery, reportáže i rozhovory. Fan-page: https://www.facebook.com/pages/Martin-Pevn%C3%BD/140756682633459?ref=hl Můžete ho kontaktovat na mailu: pevny@seznam.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Conjuring má první trailer. Režisér snímku Saw nás bude opět děsit