Chystá se otevření sci-fi nevěstince. Najdete ho v Nevadě

Jeden by řekl, že na nejstarší profesi už není moc co zlepšovat. Ve státě Nevada jsou jiného názoru. 150 km od Las Vegas můžete najít podnik s názvem Alien Cathouse, který boří všechny konvence.

Návstěvníci se dočkají i princezny Leii v bikinách, Zdroj: distributor filmu

Koneckonců i v americkém seriálu Přátelé byla největší Rossovou fantazií princezna Leia, do jejího bikinového oblečku se tenkrát nasoukala Rachel (Jennifer Aniston). Takže proč ne.

Autorem projektu je Dennis Hof, jenž se rozhodl splnit sny nejednomu fanouškovi sci-fi. Hof je vlastníkem již pěti nevěstinců a sám s úsměvem na tváři říká: „Kromě již ženatých nechci, aby měl v Nevadě sex kdokoliv bez toho, abych dostal podíl peněz.“

Star Wars ovlivňuje snad i plodnost žen, tvrdí profesor Bílek

Cílový segment trhu je zřejmý: (kromě kapitána Sola) celé zástupy geeků s nenaplněnými touhami. Návrhářkou modelů je světoznámá Hedi Fleiss. Autor projektu se chce zaměřit na fanoušky Star Trek, Star Wars a Avatara.

Nicméně, zájemci, pozor: Zoe Saldanu zde velmi pravděpodobně nenajdete.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Matouš Márai

Narodil se roku 1987, chodil na Střední odbornou školu podnikatelskou PROSPERA v Lázni Bohdaneč, vystudoval Filozofickou fakultu na Univerzitě Pardubice, obor Humanitní studia a nyní studuje na Masarykově univerzitě, Fakultě sociálních studií, obor Mediální studia a žurnalistika. Do redakce Topzine.cz nastoupil v měsíci říjnu 2011 a píše pro rubriku Filmy a seriály.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.