Chystá se film Magic: The Gathering. Tvůrci slibují druhého Pána prstenů

magic movie
Karetní hra se dočkala dokonce i několika počítačových her. Zdroj: cryptcrawler.deviantart.com

magic moviePopulární karetní hra se dočká filmové adaptace. 20th Century Fox uzavřeli dohodu se společností Hasbro a získali práva na natáčení. Slibují, že půjde o monumentální projekt.

magic movie
Karetní hra se dočkala dokonce i několika počítačových her. Zdroj: cryptcrawler.deviantart.com

20th Century Fox se rozhodli pro velice riskantní a bizarní krok – natočení filmové ságy o karetní hře. Magic: The Gathering je celosvětově populární hrou, která ovlivnila dětství spousty a spousty lidí. Přesně proto je krok riskantní. Společnost bude muset převzít odpovědnost za nejenom dobrý výsledek, ale zároveň uspokojení divácké masy.

Jakmile tvůrci uzavřeli dohodu s Hasbrem, kteří vlastní práva, tak se daly věci do pohybu. Studio si ihned najalo scénáristu Simona Kinberga, aby se pustil do práce. Kinberg se podílel na filmech jako X-Men: Poslední vzdor, Sherlock Holmes a nyní usilovně dohlíží nad snímkem X-Men: Budoucí minulost.

Svět Magicu je jedním z nejrozmanitějších a nejfantastičtějších, které vůbec existují. Proto, když si tvůrci vyberou správnou část a epochu a dobře jí zpracují, tak je úspěch nemine. Sami tvrdí, že půjde o projekt rovnající se gigantům jako Pán prstenů a Harry Potter.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Uhlík

Narodil jsem se roku 1993. V roce 2012 jsem úspěšně absolvoval Střední průmyslovou školu v Lokti. Nyní studuji na LA Josefa Škvoreckého v Praze. Momentálně si rochním ve fantasy a sci-fi filmech a seriálech a snažím se informovat čtenáře o nejžhavějších novinkách filmového světa.
Facebook: https://www.facebook.com/honza.uhlik
E-mail: Jan.uhlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.