Černý plamen: Nový komiks ze série Ú.P.V.O. od tvůrce Hellboye vás pohltí

Comics Centrum připravuje pátou knihu série Ú.P.V.O. Hellboyovi přátelé se v minulém díle museli vyrovnat s novým členem týmu, který byl náhodou tak trochu mrtvý, tentokrát je Mike Mignola vrhne do hlubin rostoucí epidemie žabího moru.

 

Hellboyův tvůrce Mike Mignola ve spolupráci se scénáristou Johnem Arcudim a výtvarníkem Guyem Davisem dále rozvíjejí příběh započatý v knize Žabí mor.

Mike Mignola: U.P.V.O. #5S postupujícím žabím morem, zachvacujícím srdce Ameriky, postihuje Úřad paranormálního výzkumu a obrany jedna tragédie za druhou. Zatímco nacismem posedlý ředitel firmy Zinco přivádí k životu zloducha z dávné minulosti Úřadu, aby se stal zvěstovatelem konce lidstva, Liz Shermanovou začínají pronásledovat záhadné sny.

Tyto události Ú.P.V.O. navždy změní.

Alespoň to tvrdí anotace. Můžeme-li soudit podle vzrůstající kvality v předcházející knize, máme se na co těšit. Ú.P.V.O.: Černý plamen vychází v edici Na přání. To znamená, že vyjde, objedná-li si ho minimálně 300 lidí. Předobjednat si komiks máte možnost do posledního ledna na stránkách vydavatele (není nutno platit předem), hmotně pak vyjde 7. 3. 2016.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.