Cena iPhone 4S odhalena. Víme, za kolik ho v ČR pořídíte

OBR: iPhone 4SiPhone 5 nakonec na trh nedorazil, místo něj je tu iPhone 4S. Již víme, že se mění především srdce telefonu, ale jak to bude s jeho cenou oproti předchozímu modelu?

OBR: iPhone 4S
Nový iPhone by měl být dělo, na kterém si zahrajete i pořádnou pecku, zdroj: Apple.com

Kolem ceny se toho u iPhonu 4S nadebatovalo hodně. Mnoho odborných serverů podle informací, které unikly ze společnosti Apple, předpokládalo, že se cena radikálně sníží, čímž by se stal iPhone z vysoce žádaného telefonu jedním z nejprodávanějších vůbec.

VIDEOREPORTÁŽ: Na EA Gameshow 2011 jsme si zahráli NFS: The Run

Žádný zázrak se ale nekoná, v předprodeji iPhone 4S na českém trhu seženete v nejnižší, tedy 16 GB variantě, za necelých 17 tisíc korun. Další verze ve velikostech 32 GB a 64 GB pak lze sehnat za 19 a půl tisíce korun, popřípadě tedy 22 tisíc.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Tadeáš Kubů

Narodil jsem se v Praze v lednu roku 1990. Po vystudování jazykově zaměřeného gymnázia v Radotíně jsem se přihlásil na studium Politologie na VŠE v Praze, kde studuji i v současnosti. Na Topzine.cz mi byly svěřeny povinnosti zástupce editora rubriky Technologie a hry. Mou specialitou jsou PC hry a mobilní telefony, což je společně a sportem i moje největší hobby.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.