Castlevania: Lords of Shadow 2 ukazuje svůj trailer přímo ze hry

FOTO: Castlevania: Lords of Shadows 2

Na akci VGA byl představen nový titul série Castlevania s přídavným názvem Lords of Shadow 2. Prezentuje se v novém traileru, který je tvořen přímo ze hry. Hráči mají jedinečnou možnost sledovat, jakým směrem se další díl vyvíjí a co zajímavého přinese.

Opravdu je na co se těšit. Video představuje vyvíjené pokračování v tom nejlepším světle. Čtenáři a diváci videa by neměli očekávat zábavné pojetí, ale plno tajemna a bojovnosti. Vzbuzuje pocit zvědavosti, který neustále každou vteřinou traileru sílí.

Čtěte také: Zavzponínejte s námi nejen na počátky české komerčně herní scény. První část

Oficiálně bylo potvrzeno, že vše co je ve videu, je přímo ve hře. Hráči se nemusí bát jakýchkoliv nekalých praktik k zvýšení prodejnosti titulu.

„Jen chci poukázat na to, že vše, co lze vidět v traileru, je ve skutečnosti ve hře. Vše bylo ze hry převzato,“ potvrdil Dave Cox.

V současné době není stále jasné datum vydání. Předpokládá se, že Castlevania: Lords of Shadow 2 vyjde na PS3 a Xbox 360 v příštím roce.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Perlík

Narodil se roku 1991, vystudoval střední školu SPŠ Teplice a momentálně chodí na Bankovní institut Vysoká škola. Pro Gamezine, který patří k portálu Topzine.cz píše od července roku 2012.
Máte na něj dotaz? Kontaktovat ho můžete na emailové adrese: jan.perlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.