Captain America 2 nabízí první trailer. Winter Soldier se představuje

Další trailer z marvelovského univerza se představuje. Tvůrci si pro nás tentokrát připravili širší pohled na hlavního záporáka – Winter Soldiera. Podívejte se na Kapitánovu konkurenci.

Kapitán (Chris Evans), po probuzení a šoku z technologického pokroku a příjemného přivítání v podobě Lokiho, si bude muset začít zvykat na úplně jiný život. Bohudík pro něj je tu Černá vdova (Scarlett Johansson), která mu bude dělat průvodkyni po novém světě.

Jak to ale bývá, prázdniny superhrdinů příliš dlouho netrvají a Kapitán bude muset čelit záhadnému padouchovi, který si nechává říkat Winter Soldier (Sebastian Stan). Krom zmíněných se budeme moci dále těšit na Samuela L. Jacksona, Cobie Smulders, Dominica Coopera, Anthony Mackieho a další.

Co má Winter Soldier za lubem a jak se Kapitán vypořádá s novým světem a protivníkem, se dozvíme 3. dubna 2014.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Uhlík

Narodil jsem se roku 1993. V roce 2012 jsem úspěšně absolvoval Střední průmyslovou školu v Lokti. Nyní studuji na LA Josefa Škvoreckého v Praze. Momentálně si rochním ve fantasy a sci-fi filmech a seriálech a snažím se informovat čtenáře o nejžhavějších novinkách filmového světa.
Facebook: https://www.facebook.com/honza.uhlik
E-mail: Jan.uhlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.