BioShock Infinite teaser láká na trailer s velkolepým názvem Lamb of Columbia

Bioshock se z hlubin moře přesouvá do vzdušných výšin Zdroj: vydavatel hry

BioShock Infinite již pomalu, ale jistě ťuká na vrátka obchodů. Před vydáním se však všichni dočkají ještě traileru. Zveřejněný teaser vás na něj navnadí, a to velmi lačně.

Vývojáři slíbili, že BioShock Infinite bude kvalitně zpracován i na PC, čehož se chopil speciálně navržený tým. Nedávno jsme vás také informovali o prvním traileru, který byl vytvořen s tematikou průmyslové revoluce.

Tentokrát přicházíme se zprávou o kraťoučkém devatenáctivteřinovém spotu, který se snaží diváky navnadit na připravovaný trailer pod jménem Land of Columbia.

Čtěte takéCrysis 3 těsně před vydáním prezentuje zbraňový arzenál. Sledujte trailer

Chystané video napoví jistě daleko více, takže se nechte překvapit a sledujte pečlivě naše stránky, v brzké době vás budeme totiž informovat i o daném traileru.

Na závěr jen připomínáme, že BioShock Infinite vychází na platformy PS3, Xbox 360 a již zmiňované PC. Oficiální datum bylo stanoveno na 26. března.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Perlík

Narodil se roku 1991, vystudoval střední školu SPŠ Teplice a momentálně chodí na Bankovní institut Vysoká škola. Pro Gamezine, který patří k portálu Topzine.cz píše od července roku 2012.
Máte na něj dotaz? Kontaktovat ho můžete na emailové adrese: jan.perlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.