Beta Guild Wars 2 oznámena. Vyzkoušejte si online RPG zadarmo

Kromě Star Wars: The Old Republic se fanoučci MMORPG tento rok těšili (a těší) i na pokračování Guild Wars. Nyní to vypadá, že práce na hře se již pomalu blíží ke konci, a tak vývojářům nic nebrání spustit již v únoru betatesty. 

No kdo by si nechtěl zahrát skvěle vypadající MMO bez měsíčních poplatků? Zdroj:guildwars2.cz

Prezident a zakladatel ArenaNet, Mike O’Brien, zveřejnil dnes na ArenaNet blogu pár posledních kroků vývoje nových Guild Wars. Uvedl, že betaverze hry by se měla pro zástupce tisku otevřít již v únoru tohoto roku. A v březnu a dubnu bude beta díky zátěžovým testům serverů přístupná i pro hráče mimo žurnalistiku.

Čtěte také Preview: Pokusí se Guild Wars 2 sesadit MMO krále?

Stále vycházejí nová MMO a každé se snaží zaujmout něčím unikátním, s čím by dokázalo překonat dosavadního krále, World of Warcraft. Zatímco již zmíněný SW:TOR trumfuje příběhem a prostředím, v ArenaNet na to jdou jinak. Velkou výhodou samo o sobě je jistě to, že do hry krom počáteční investice nebudete muset dát ani korunu, kromě toho ale autoři slibují i vylepšený systém úkolů a propracovanou kooperaci.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Holan

Narodil se roku 1996. O fantastiku se začal zajímat v roce 2007, když nastoupil na osmileté gymnázium. O rok později začal s psaním, když se stal spoluzakladatelem ezinu Camelot. V řijnu 2010 se stal redaktorem rubriky Hry a Fantastika na Topzine.cz, Magazínu, který vás unese.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.