Batman vs. Superman odložen. Premiéra se přesunula na rok 2016

batman vs superman
Oficiální logo odhalené na Comic-Conu. Zdroj: Distributor

batman-vs-supermanFanoušci si už tak kousají nehty a teď si budou muset dát pozor i na prsty. Datum premiéry očekávaného filmu Batman vs. Superman se přesouvá o několik měsíců.

batman vs superman
Oficiální logo odhalené na Comic-Conu. Zdroj: Distributor

Tvůrci se rozhodli nic neunáhlit. Po několika posledních zprávách o tom, že se do Justice League přidá více a více hrdinů, se není vůbec čemu divit. Opatrnosti není nikdy dost, obzvláště ve filmovém prostředí, kdy hranice mezi úspěchem a propadákem je velice tenká.

„Musíme dát tvůrcům více času, aby si uspořádali svou vizi, děj je komplexní a visuální stránka ještě komplexnější, potřebují čas,“ stálo v oznámení studia Warner Bros. Film musí zapadat lépe než kterákoliv jiná skládačka. Přivedení několika hrdinů na plátno, s pouze jednou stavební kostkou, Mužem z oceli, vyžaduje vysoké tvůrčí schopnosti.

Podle všech dostupných informací se dočkáme s jistotou Supermana (Henry Cavill), Batmana (Ben Affleck) a Wonder Woman (Gal Gadot). Poté na internetu kolují nepotvrzené informace o ostatních hrdinech, kteří by se měli v Batman vs. Superman objevit. Patří mezi ně nový Green Lantern, který byl internetem přidělen Dwaynu Johnsonovi (Rychle a zběsile 6), a Aquaman, kterého si možná zahraje Josh Holloway (Ztraceni).

Kolik z těchto hrdinů se asi objeví ve filmu Justice League?  Zdroj: dcomics.com
Kolik z těchto hrdinů se asi objeví ve filmu Justice League?
Zdroj: dcomics.com

Původní datum premiéry byl stanoven na 17. července 2015, nyní se datum odkládá na 6. května 2016.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Uhlík

Narodil jsem se roku 1993. V roce 2012 jsem úspěšně absolvoval Střední průmyslovou školu v Lokti. Nyní studuji na LA Josefa Škvoreckého v Praze. Momentálně si rochním ve fantasy a sci-fi filmech a seriálech a snažím se informovat čtenáře o nejžhavějších novinkách filmového světa.
Facebook: https://www.facebook.com/honza.uhlik
E-mail: Jan.uhlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.