Batman v. Superman: Aquamanem má být Jason Momoa

Chystaný film Batman v. Superman: Dawn of Justice hledá Aquamana. Objevily se řeči o tom, že tuto roli by mohl obsadit Jason Momoa, herec známý ze seriálu Hra o trůny.

Studio Warner Bros. však ještě tuto zprávu nepotvrdilo ani nevyvrátilo. Sám herec se k záležitosti vyjádřil také vyhýbavě, když na to byl dotázaný v talk-show Jimmyho Kimmela. Není jasné, jestli o tom zatím nesmí mluvit nebo se stále o roli jedná. Zatím se vše pohybuje v mezích zvěstí.

https://www.youtube.com/watch?v=AODLJasKWGc#t=64

Pro přiblížení: Aquaman je dítě lidského muže a ženy z Atlantidy. Má schopnost komunikovat s mořskými tvory a také se adaptovat pro život v oceánu. Známý je také pod jmény Arthur Curry nebo Orin, záleží na tom, jaké verze komiksu se držíte.

FOTO: Aquaman
Aquaman. Zdroj: http://leonardoenrique.deviantart.com/

Potvrzenými herci jsou prozatím Ben Affleck jako Batman, Henry Cavill jako Superman, Jeremy Irons jako Alfred, Jesse Eisenberg jako Lex Luthor, Gal Gadot jako Wonder Woman a Ray Fischer jako Cyborg. Z uniklých informací k filmu víme, že by se měl Aquaman objevit, avšak na oficiální potvrzení role si ještě musíme počkat.

Premiéra filmu je plánovaná na 6. května 2016.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.