Assassins Creed má alternativní konec. Altaïr umírá skokem z katedrály

Assassins Creed je v současné době jedna z nejslavnějších a nejpovedenějších herních sérií. Bylo tedy jen otázkou času, kdy si někdo usmyslí, že by si hra, konkrétně její první díl, zasloužila i alternativní konec.

Rozhodně je herní série v čele s nájemným vrahem Altairem jednou z největších herních bomb současnosti. Již jsme se dočkali plnohodnotného pokračování Assassins Creed 2 i s přídavky Brotherhood a Revelations, a na spadnutí je i třetí díl, ke kterému byl již odhalen i trailer.

RECENZE: Kinect Star Wars plní dětské sny. Stát se rytířem Jedi

Dalo se tedy očekávat, že se dříve nebo později najde někdo, kdo si s koncem prvního dílu pohraje. Na paškál si ho vzala společnost tvůrců skrývající se pod názvem How It Should Have Ended, která vytváří právě k herním a filmovým peckám alternativní konce a ve velké míře zpochybňuje i logiku, které Assassins Creed rozhodně místy odporuje.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Tadeáš Kubů

Narodil jsem se v Praze v lednu roku 1990. Po vystudování jazykově zaměřeného gymnázia v Radotíně jsem se přihlásil na studium Politologie na VŠE v Praze, kde studuji i v současnosti. Na Topzine.cz mi byly svěřeny povinnosti zástupce editora rubriky Technologie a hry. Mou specialitou jsou PC hry a mobilní telefony, což je společně a sportem i moje největší hobby.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.