Americký seriál odhalí tajemství Normana Batese. V prequelu Psycha

FOTO: Psycho 1960Televizní společnost A&E připravuje seriál s názvem Bates Motel, který bude sledovat život mladého budoucího vraha s jeho proslulou maminkou a jejím partnerem. Klasika Alfreda Hitchocka se tak dočká nové perspektivy.

FOTO: Psycho 1960
Co se vlastně stalo s Normanem Batesem?, Zdroj: distributor filmu

Televizní producenti ohlásili práci na scénáři k seriálu teprve minulý týden, je však už známý jeho autor (Anthony Cipriano) i téma. Půjde o pohled do dob mládí Normana, které osvětlí jeho mentální narušení, vrcholící slavnou scénou ve sprše.

TOP 5 filmových psychopatů. Provádějí zvěrstva a tváří se jako neviňátka

Kdo měl pocit nedostatku detailů Normanova stavu v Psychu (1960), snad se dočká uspokojení s tímto seriálem. Natáčet se začne příští rok, takže kolem Vánoc 2013 už se na nás bude známý neodolatelný obličej nesměle usmívat z televize.

Projekt ale není prvním pokusem o navázaní na slavný horor. Televizní film se stejným názvem Bates Motel vznikl roku 1987.

Blíží se snad velký návrat k Hitchcockovi?

Hezký by byl třeba sequel k Ptákům

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Simona Nyitrayová
Narodila se roku 1987, chodila na VŠMU v Bratislave v Slovenské republice a na JAMU v Brně, obor: činoherní režie. Do redakce Topzine.cz nastoupila v měsíci listopad roku 2011, bude přispívat do rubriky Film a TV.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Americký seriál odhalí tajemství Normana Batese. V prequelu Psycha